Starší přípravka – O pohár města Proseč (3.3.2024)

Starší přípravka – O pohár města Proseč

V neděli 3.3.2024 jsme se zúčastnili halové turnaje v Proseči. Čekal nás „velký úkol“, obhajoba loňského vítězství. V první zápase turnaje nás čekala domácí Proseč. Z naší strany se jednalo o nepovedené utkání a zaslouženě jsme prohráli 3:2. V kabině jsme si měli, co „vyříkávat“. V dalším zápase jsme poměřili síly s Rozhovicemi a rozešli jsme se nerozhodně 2:2. V posledním utkání skupiny na nás čekali Chroustovice. Tentokrát jsme zápas zvládli a vyhráli 3:2. Ve skupině jsme tak skončili druzí a v semifinále jsme hráli proti Rozhovicím. O tom, že postoupíme do finále rozhodl Ondra Bukáček v poslední minutě zápasu (3:2). Ve finále jsme se potkali opět s domácí Prosečí. Kluci zvládli finále fantasticky, když předvedli nejlepší výkon na turnaji a zaslouženě vyhráli 2:0. Třešničkou na dortu bylo, že Ondra Bukáček byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

V zápase o třetí a čtvrté místo byly šťastnější kluci z Rozhovic, když lépe zvládli penaltový rozstřel.

Konečné pořadí turnaje:

1. Krouna
  2. Proseč
  3. Rozhovice
  4. Chroustovice

Klukům z Proseče děkujeme za uspořádání turnaje, po hasičském plese to zvládli skvěle :-).