Mladší přípravka – O pohár města Proseč (3.3.2024)

Mladší přípravka na turnaji v Proseči

V neděli 3.3.2024 vyrazila mladší přípravka na turnaj do Proseče. V prvním utkání jsme narazili na domácí tým z Proseče. Od začátku jsme museli dohánět, kdy jsme prohrávali už 3:0. Nakonec zápas skončil 5:5. V druhém utkání jsme se utkali z Rozhovicemi, ale bohužel jsme na soupeře nestačili. Ve třetím zápase nás čekal Horní Újezd a první vítězství na turnaji bylo na světě (4:1). Ve skupině jsme skončili na 2. místě a do semifinále nám byl přiřazen tým z Proseče. V semifinálovém utkání  byla lepší Proseč a nás tak čekal zápas o třetí a čtvrté místo, kde jsme se utkali s týmem z Horního Újezda. V tomto utkání nám opět utekl začátek, kdy jsme prohrávali už 2:0. Nakonec jsme dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Bohužel jsme nezvládli penaltový rozstřel a na turnaji tak obsadili poslední čtvrté místo.

Světlým okamžikem turnaje z naší strany bylo, že Anička Odehnalová byla vyhlášena nejlepším hráčem turnaje!

Konečné pořadí turnaje:

1.Rozhovice