Starší přípravka na turnaji ve Skutči – 11.2.2024

V neděli 11.2.2024 se starší přípravka zúčastnila halového turnaje ve Skutči a byla to pecka. Krásné prostředí, skvělá organizace a třešnička na dortu bylo celkové první místo. Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev – Skuteč, Prosetín/Holetín, Kameničky, Horní Bradlo/Rváčov a my. Každý tým proti sobě odehrál 2 zápasy (1 x 9 min). Hned na úvod jsme se potkali s Kameničkami a oba dva zápasy se podařilo vyhrát 1:0. V druhém zápase jsem narazili na Prosetín/Holetín a také jsme oba zápasy vyhráli 1:0. Následoval zápas proti Skutči. První zápas výhra 1:0 a druhý zápas jsme remizovali 1:1. V posledním zápase proti Hornímu Bradlu/Rváčovu bylo znát, že docházejí síly a oba dva zápasy skončily nerozhodně 0:0. Do konečné chvilky děti nevěděly jak  dopadly a proto při vyhlašování výsledků nastala neskutečná euforie. Další radostná zpráva je, že nejlepším střelcem turnaje se stal Luky Šendera, který si toto ocenění musel vystřílet v závěrečném rozstřelu.

Celkové výsledky turnaje:

1) TJ SOKOL KROUNA

2) FK KAMENIČKY

3) SK PROSETÍN/HOLETÍN

4) TJ HORNÍ BRADLO/RVÁČOV

5) FK SKUTEČ

Děkujeme za krásnou sobotu.