Starší přípravka na OFS turnaji v Hlinsku – 25.2.2024

Starší přípravka v měření sil s těžkou konkurencí

V neděli 25.2.2024 odpoledne vyrazila starší přípravka na fotbalový turnaj pořádaný OFS Chrudim.  Stejně jako v loni, se místem činu stala krásná sportovaní hala v Hlinsku. Dostali jsme se do skupiny, kde jsme měli možnost prověřit své síly s velice kvalitními soupeři. Hned v prvním zápase turnaje jsme narazili na Svratku a o našem vítězství rozhodl gólem z penalty Šíma Kučera. V druhém zápase proti Heřmanovu Městci jsme měli štěstí, když soupeř neproměnil penaltu a klasické „nedáš dostaneš“ platilo i zde, jediným střelcem utkání se stal Jířa Kučera, který rozhodl o našem vítězství. V dalším zápase proti Rosicím jsme 1:0 prohráli, i když jsme odehráli asi nejlepší zápas na turnaji. Bohužel jsme nevyužili řadu vypracovaných šancí. V další utkání proti Stolanům jsme zaspali začátek, soupeř nás nepustil za půlku a brzy jsme prohrávali 1:0. Postupně jsme se oklepali a začali jsme mít více ze hry, výsledkem byl vyrovnávací gól Jíři Kučery. V posledním utkání jsme se postavili proti Rozhovicím a podařilo se nám zvítězit 3:1, když o góly se postarali Jirka Kučera a dvakrát Miky Houdek. Do poslední chvíle jsme čekali jak celý turnaj dopadne, nakonec jsme obsadili krásné třetí místo. Velká pochvala všem!

Několik málo fotek: