Mladší žáci – turnaj v Hlinsku (24.2.2024)

Turnaj v Hlinsku

V sobotu 24.2.2024 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje ve sportovní hale v Hlinsku. Pořadatelem turnaje byl Okresní fotbalový svaz Chrudim. Výsledkově se nám turnaj moc nepovedl. Z pěti odehraných zápasů jsme získali pouhé dvě remízy (0:0 a 1:1) a tři porážky (0:2, 0:1 a 1:2). Se ziskem dvou bodů jsme skončili na šestém místě. Herně jsme ale za soupeři v ničem nezaostávali. Zásadním rozdílem bylo proměňování šancí, kterých jsme si v některých zápasech vypracovali i víc než soupeř. Bohužel jsme „netrefovali zařízení“ nebo zbytečně nechávali vyniknout soupeřovi gólmany. O tom, že se za naši předvedenou hru nemusíme stydět svědčí i fakt, že nejlepším hráčem celého turnaje byla hlasováním trenérů vyhlášená hráčka Sokolu Krouna – Laura Chlupáčová. Gratulujeme…..

Libor Pešek