Turnaj WU 13 v Hlinsku

Sportovní hala v Hlinsku patřila v sobotu 2.3.2024 okresním výběrům dívek v kategorii WU 13, což jsou mladší žákyně. Turnaje se zúčastnily okresní výběry děvčat ze všech čtyř pardubických okresů – Chrudim, Pardubice, Svitavy a Ústí nad Orlicí. Chrudimský výběr byl složený z děvčat, které na klubové úrovni hrají fotbal za kluby: TJ Sokol Krouna, SK Svratka, FK Kameničky, FK Skuteč, FC Hlinsko a SK Stolany. A právě krounský fotbal má i na této úrovni výrazné zastoupení. Chrudimský výběr reprezentovaly hráčky TJ Sokol Krouna – Zuzka Pešková, Laura Chlupáčová a Alenka Drahošová. Trenérem chrudimského výběru je Libor Pešek. Na turnaji holky vybojovaly tři vítězství, jednu remízu a dvě porážky. Se součtem 10 bodů obsadily 3. místo a odvezly si bronzové medaile. Děkujeme holkám za reprezentaci krounského fotbalu…..