Starší přípravka – Turnaj v Novém Městě na Moravě – 30.3.2024

Vítězné ukončení halové sezóny v Novém Městě na Moravě

V sobotu 30.3.2024 odehrála starší přípravka poslední halový turnaj této sezóny v Novém Městě na Moravě.  Když jsme ráno odjížděli, vůbec jsme netušili do čeho jdeme. Čekalo nás nové prostředí, ale hlavně neznámý soupeři. Měli jsme příležitost poměřit síly s týmy, které normálně nepotkáváme. V první zápase jsme nastoupili proti týmu z Rozsoch a hned v prvním utkáni jsme zvítězili 5:0. V druhém utkání jsme nastoupili proti týmu z Víru. Začátek utkání jsme prospali, ale naštěstí soupeř naší neaktivitu nepotrestal. Naopak, postupně jsme začali mít více ze hry a výsledkem byl první gól Jirky Kučery. Těsně před koncem zápasu soupeř srovnal na 1:1. Už to vypadalo na závěrečnou remízu, ale naši kluci a holky nenechali nic náhodě a v poslední minutě Šíma Kučera prostřelil vše, co mu stálo v cestě a my mohli slavit druhé vítězství. V posledním utkání turnaje jsme nastoupili proti Radešínské Svratce, která turnaj pořádala.  Od začátku zápasu bylo vidět, že chceme ovládnout i třetí zápas. To se nakonec po výhře 2:0 povedlo a my mohli slavit celkové vítězství na turnaji. Tímto turnajem jsme tak zakončili úspěšnou letošní halovou sezónu.

Potěšující bylo, že nejlepším střelcem turnaje se stal Šíma Kučera, který vstřelil celkem 3 branky.

Celkové pořadí turnaje:

1) Krouna

2) Vír

3) Radešínská Svratka

4) Rozsochy

Turnaj se odehrál v krásném prostředí sportovní haly v Novém městě na Moravě. Díky patří Radešínské Svratce za organizaci tohoto turnaje!