TJ SOKOL KROUNA
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ - XIII. KOLO

Krouna/Hlinsko B - Prachovice/Třemošnice B 2:2 (2:1)

 

TJ Sokol Krouna - První domácí mistrovské utkání jsme sehráli s nejtěžším soupeřem a to s týmem z Železných hor. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání a tak jsme se k němu snažili přistoupit stejně jako k minulému vydařenému zápasu v Chrasti. Hosté opět dorazili s hráči ročníkově staršími a s pocitem vedení v tabulce.

 

Jenže kluci opět začali makat naplno a již v 9. minutě jsme se po krásné střele Libora Peška z dálky ujali vedení. Dařilo se nám se soupeřem držet krok a nebezpečnými výpady jsme se snažili neustále ohrožovat jejich branku. Bohužel ve 22. minutě zaúřadoval nejlepší střelec Prachovic a vstřelil vyrovnávací gól. Chlapci se tímto gólem ale nenechali rozhodit a po necelých 3. minutách nás opět poslal do vedení Míša Bečička svižnou střelou z hranice vápna. Do přestávky jsme nadějný výsledek udrželi a šli do kabin za stavu 2:1 v náš prospěch.

 

V kabině kluci načerpávali síly na závěrečný boj, který nás čekal ve druhém poločase. A boj to opravdu byl a dlouho se nám dařilo držet i vedení. Bohužel ve 41. minutě nás překvapila střela prachovického hráče a bylo srovnáno. Od té chvíle jsme se dostali pod větší tlak hostí, který vyústil i v pokutový kop, který však bravurně zneškodnil náš gólman Venda Modráček. Naše výpady už nebyly tak nebezpečné, byť náznaky tam byly, jen to dotáhnout do cíle – ale síly docházely.

 

Do konce zápasu pak kluci bojovali ze všech sil a i po lehkém zranění Matese Zástěry a menších komplikacích v obraně, dokázali uhrát vynikající výsledek s prvním týmem soutěže. Kluci opět odbojovali zápas jako lvi a bod z tohoto utkání si zasloužili. Proto ode mne ke klukům běžela znovu velká chvála za jejich nasazení a snahu se o dobrý výsledek „poprat“! Což se jim také vyplatilo.

 

Branky: 1x Líba Pešek, 1x Míša Bečička

Za Krounu/Hlinsko B nastoupili::Venda Modráček - Mates Zástěra, Venda Pokorný, Jan Sochor - Luky Janko, Míša Bečička, Líba Pešek, Áďa Lorenc, Tomáš Staněk - Filip Hladký a Dan Štorek

 

Utkání o minulém víkendu ve Stolanech bylo odloženo na náhradní termín (zatím není znám). Tuto sobotu 30.4.2016 od 9:30 nás čeká na domácí půdě derby se Svratouchem, tak nás přijďte podpořit!

 

Pavel Svatoň

 

 

 


Kalendář
September 2023

Ne Po Út St Čt So
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Přístupy na stránky