TJ SOKOL KROUNA
JAK SE ŽIJE NEJMLADŠÍM KROUNSKÝM FOTBALISTŮM

TJ Sokol Krouna - Naši nejmladší fotbalisté z předpřípravky nám trošičku povyrostli, otrkali se, nasbírali i něco málo zkušeností z nejrůznějších přátelských utkání i turnajových zápasů, a tak vloni na podzim vstoupili do ostrých bojů v rámci Okresního přeboru mladších přípravek. Čímž vlastně přestali být fotbalovou předpřípravkou a povýšili. Je potřeba říci, že se v soutěži naši kluci a holky utkávají se soupeři věkově staršími, takže pro ně není soutěž v žádném případě procházka růžovým sadem. O to větší zaslouží naši hráči pochvalu za vytrvalost a snahu bít se v každém zápase o úspěch. V podzimní části soutěže byli našimi nejlepšími výsledky remíza s Vítanovem a výhra nad Zaječicemi.

 

A jaká byla zimní přestávka? Pravidelně jsme trénovali dvakrát týdně v krounské sokolovně. Scházelo se nás průměrně 8-10. Před Vánocemi uspořádal Sokol pro kluky a holky sportovní odpoledne s občerstvením. Dále jsme během zimy měli možnost zúčastnit se velice kvalitně obsazených halových turnajů ve Skutči a v Chrudim, kde jsme poměřili síly např. s borci z Havlíčkova Brodu, Hradce Králové, Dobrušky, Pardubic, Třebíče apod. Kluci ochutnali atmosféru velkých turnajů, okusili dravost soupeřů, zahráli si ve skvěle vybavených halách – tím vším se učí a to všechno v nich, věříme, upevňuje zájem o fotbal. Opakovaně jsme sehráli také přátelská utkání s hráči obdobné věkové kategorie z Hlinska, se kterými máme kladnou bilanci vzájemných zápasů 3:2. Bohužel zatím poslední poměření sil dne 21. 4. 2016 na domácím hřišti dopadlo v náš neprospěch (3:7).

 

V současnosti se tréninky už několik týdnů odehrávají zase venku na fotbalovém hřišti a máme za sebou první hrací den přeboru. V sobotu 23. 4. 2016 jsme se ve dvou zápasech utkali v Horním Bradle nejprve s týmem Horní Bradlo/Trhová Kamenice a následně s týmem Prosetín/Holetín (oba zápasy prohra). První domácí zápasy sehrajeme v neděli 8. 5. 2016 v 9:00 a 11:00 hodin proti mužstvům Načešic a Chrasti. Přijďte fandit a povzbudit hráče mladší přípravky TJ Sokol Krouna.

 

Těšíme se na vás!

 

Martin Vtípil

 

 

 


Kalendář
October 2022

Ne Po Út St Čt So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Přístupy na stránky