TJ SOKOL KROUNA
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK - X. KOLO

TJ Sokol Krouna - Po dlouhé zimní přestávce odehrála starší přípravka své první jarní "mistrovské" zápasy. V prvním jarním kole jsme se potkali s Vítanovem a Prosetínem/Holetínem.

 

Krouna/Hlinsko B - Vítanov 11:2 (8:1)

Naši kluci od začátku zápasu byli fotbalovější a diktovali tempo hry. Čtvrtý gól dodal klukům ještě větší klid a začali předvádět hezkou kombinační hru, po které jsme dávali některé góly do prázdné branky. Vysoké poločasové vedení nás trochu ukolébalo a zvolnili jsme tempo, proto druhý poločas nepřinesl takovou gólovou nadílku jako ten první. Celkové skóre odpovídá průběhu hry. V některých úsecích hry byli v poli 4 hráči z 5 ročníku 2007 (tedy ještě kategorie mladší přípravka!) a obraz hry a herní převaha se nezměnila. Bára a kluci podali výborný kolektivní výkon!

 

Branky: Bulena Radek 4, Nekvinda Tomáš 3, Pokorný Václav 2, Ehrenberger Tomáš, Pešek Adam Pešek 1x

 

Krouna/Hlinsko B - Prosetín/Holetín 1:1 (0:1)

Druhý zápas byl naprosto odlišný od toho prvního. Soupeř proti nám měl jasnou výškovou převahu a bylo znatelné, že proti nám stojí fotbalově zdatnější soupeř než v prvním zápase. Z obou stran se hrál zápas, kde si kluci nic nedarovali a rvali se o každý balón. Ale ani v tomto zápase jsme rozhodně nebyli horším týmem i přes znatelně mladší sestavu. Tento zápas přinesl mnohem více osobních soubojů. Oba góly, které v tomto zápase padly byli "vydřené". Dělba bodů je zasloužená, protože ani jeden tým neměl navrch a poměr gólových šancí byl vyrovnaný. Krásný zápas!

 

Branka: Vaňák Mirek

 

Za Krounu/Hlinsko B nastoupili:: Mára Bečička, Míra Vaňák, Barča Kynclová, Vojta Kyncl, Áďa Pešek, Tom Nekvinda, Ráďa Bulena, Tom Ehrenberger, Venda Pokorný

 

Barče a klukům patří ohromná pochvala za předvedený výkon a hru plnou krásných fotbalových akcí. Jen tak dál a sportu zdar!

 

Libor Pešek

 

 

 

 


Kalendář
November 2022

Ne Po Út St Čt So
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Přístupy na stránky